تعمیرات جی ال ایکس

دیگر نگران تعمیر نشدن موبایل ایرانی نباش کالستان همراه شماست

کالستان  خدمات بسیار گسترده و متنوعی را در حوزه تعمیرات “موبایل”  “تبلت” ایرانی ” ارائه می کند. تعمیرات به صورت تخصصی در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های ایرانی انجام می شود. هدف اصلی مجموعه تعمیرات کالستان رضایت مشتری است از این رو برای آسودگی خیال شما عزیزان دو نکته را یاد آور می شویم.

  • تمامی خدمات تعمیرات، با یک ماه ضمانت و گارانتی انجام می شود. چنانچه طی این مدت تعمیرات مشکلی داشته باشد، کالستان در خدمت شما مشتریان عزیز است.
  •  
  • نحوه ارسال و دریافت گوشی و تبلت با توجه به برنامه مشتریان، هم می تواند به صورت حضوری ب ادرس فروشگاه باشد و هم  ارسال و دریافت با پست انجام می شود.
  • زمانی که شما به کالستان مراجعه کرده و یا گوشی خود را ارسال می کنید، با اعلام مشکل آن، نام شما در لیست تعمیرات گوشی ثبت می شود.
  • بعد از بررسی موبایل آسیب دیده توسط کارشناسان کالستان، مدت زمان تعمیر، تاریخ دریافت موبایل و هزینه تعمیر آن اعلام می کنند.
  •  

*9سال فعالیت در زمینه خدمات پس از فروش موبایل ایرانی 

نگرانی از تعمیر نشدن موبایل ایرانی

همیشه در حین خرید موبایل ایرانی ب این فکر میکنیم ک ممکنه موبایل صدمه ببینه اعم از ضربه خوردگی یا آبخوردگی و مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری براش رخ بده و جایی برای تعمیرش نباشه ‼️ کالستان همراه شماست دغده تعمیر نشدن نداشته باش👇

تعمیرات روزانه کالستان 👇

placeholder
placeholder
placeholder
placeholder
placeholder

شما میتوانید با تکمیل فرم زیر ثبت درخواست تعمیرات انجام داده واز قیمت تعمیر دستگاه خود مطلع شوید،

با ثبت درخواست تعمیرات موبایل توسط شما کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

10سال فعالیت پخش عمده موبایل و تبلت جی ال ایکس

6 سال فعالیت در زمینه پخش قطعات و لوازم جانبی جی ال ایکس