اسپیکر جی ال ایکس شاهین ۲

شاهین 2 1

اسپیکر داخلی گوشی جی ال ایکس شاهین 2 چیست؟

اسپیکر داخلی گوشی جی ال ایکس شاهین2 یک بلندگو می باشد که کاربرد اسپیکر داخلی گوشی پخش صداها، هنگام صحبت کردن با تلفن و یا پخش موزیک می باشد.

برای خرید اسپیکر گوشی شاهین 2 جی ال ایکس میتوانید ب بخش قطعات و لوازم جانبی GLX در فروشگاه کالستان سر بزنید

خبر بهتری هم داریم شما علاوه بر خرید قطعات و لوازم جانبی GLX میتوانید ب تعمیرکاران با تجربه کالستان موبایلتان را بسپارید و برای شما موبایل را تعمیر کنند برای این کار میتوانید ب بخش تعمیرات جی ال ایکس در سایت کالستان مراجعه کنید و موبایل ایرانی جی ال ایکس شاهین 2 خود را تعمیر کنید

دلایل خش خش اسپیکر گوشی جی ال ایکس شاهین 2 چیست؟

عمومی ترین مشکل خش خش اسپیکر گوشی جی ال ایکس شاهین2 به دلیل آب خوردگی و یا نفوذ آب به اسپیکر می باشد. به صورت کلی می توان گفت که زمانی که اسپیکر گوشی شما آب می خورد و یا آب به آن نفوز پیدا می کند، شما در زمان پخش صدا بر روی اسپیکر، خش خش اسپیکر گوشی خود را خواهید شنید. این امر موجب می شود که کاربرد اسپیکر داخلی گوشی  شما از بین برود و آن اسپیکر دیگر کارایی برای شما نداشته باشد.

دلایل قطع شدن صدای اسپیکر گوشی جی ال ایکس شاهین دوچیست؟

عمده ترین دلیل قطع شدن صدای اسپیکر گوشی GLX SHAHIN 2، مشکل سخت افزاری می باشد ک باید اسپیکر موبایل ایرانی جی ال ایکس خود را تعویض کنید. اما در برخی موارد می توان این مشکل را به لوازم های جانبی هم ربط داد. برای رفع این مشکل ابتدا ارتباط تمام لوازم جانبی ها را با گوشی خود قطع کنید. سپس یک بار اسپیکر گوشی خود را امتحان کنید. اگر این مورد جواب نداد یک بار گوشی خود را ری استارت کنید و باز هم اگر این مورد هم جواب نداد در تنظیمات گوشی میزان صدا گوشی خود را چک کنید. اما در آخر باید گفت که اگر تمامی این موارد جواب نداد شما با مشکل سخت افزاری مواجه هستید و باید گوشی موبایل خود را به تعمیرگاه موبایل ببرید برای این کار میتوانید ب فروشگاه کالستان موبایل خود را بسپارید و برای شما موبایل را تعمیر کنند تعمیرات جی ال ایکس.

دلایل خیس شدن اسپیکر گوشی جی ال ایکس شاهین 2 چیست؟
از جمله دلایل خیس شدن اسپیکر گوشی جی ال ایکس می توان به، به آب افتادن گوشی شما و یا عرق کردن شما هنگام صحبت کردن اشاره کرد یا موبایل در جیب شما قرار داشته باشد و عرق کند. زمانی که گوشی شما به آب می افتد اسپیکر گوشی شما و گوشی شما آب می خورد و کاربرد اسپیکر داخلی گوشی شاهین 2 از بین می رود و همچنین زمانی که شما عرق می کنید، عرق شما به گوشی و اسپیکر سرایت می کند و موجب خراب شدن اسپیکر موبایل ایرانی شما می شود که در این مواقع شما حتما باید گوشی موبایل ایرانی خود را به تعمیرگاه ببرید تعمیرات جی ال ایکس.

چگونه تعمیر اسپیکر گوشی ایرانی خود را انجام دهیم؟

زمانی که کاربرد اسپیکر داخلی کوشی شما از بین می رود شما به تعمیر اسپیکر گوشی خود نیاز دارید هم میتوانید از طریق بخش خرید قطعات موبایل ایرانی در فروشگاه کالستان سر بزنید و قطعه موبایل خود را تهیه کنید قطعات و لوازم جانبی GLX و تعمیر کار مورد نظر در شهر خود تحویل دهید و زحمت تعمیر موبایل شما را بکشد اگر تعمیرکار مورد اطمینان سراغ ندارید اصلا نگران نباشید کالستان در شعبه تعمبرات موبایل ایرانی فعال میباشد و میتوانید موبایل را ب کالستان بسپارید تا برای شماموبایل ایرانی را تعمیر کند .تعمیرات جی ال ایکس

دلایل کم شدن صدای مکالمه گوشی چیست؟

کم شدن صدای مکالمه گوشی ایرانی شاهین2 دلایل زیادی دارد. اگر بخواهیم که این دلایل را نام ببریم، این دلایل عبارت اند از :

  1. کثیف بودن اسپیکر، که شما می توانید با تمیز کردن آن این مشکل را برطرف کنید.
  2. کم بودن ولوم صدای خود مکالمه گوشی، که شما می توانید از طریق دکمه های تنظیم صدا این مشکل را برطرف کنید.
  3. و در آخر خرابی خود اسپیکر، که این مورد نیز می تواند موجب کم شدن صدا مکالمه گوشی شود. در این مورد باید گفت که شما باید به تعمیرگاه های موبایل مراجعه کنید و سپس درخواست تعمیر اسپیکر گوشیتعمیرات جی ال ایکس خود را دهید.

برای راهنمایی بیشتر خرید قطعات و یا تعمیرات موبایل ایرانی میتوانید با ما در ارتباط باشید

شماره واتس آپ0938.938.1356

علیرضا کریدی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.